Zavřít reklamu

Do Hearthstonu dorazilo nové rozšíření Forged in the Barrens

Nové rozšíření je tu, a s ním i spousta změn.

31. 3. 2021    

Po více než měsíci od původního oznámení se hráči Hearthstonu konečně dočkali vydání rozšíření Forged in the Barrens. Nová sada dorazila do hry během úterního večera, je tedy na čase si zopakovat, co všechno do oblíbené karetní hry přináší. Kromě nových karet to jsou totiž i velmi důležité změny karet již vydaných.

Forged in the Barrens obsahuje 135 nových karet. Na řadě z nich se objevuje nová mechanika Frenzy, která se aktivuje vždy, když je minion s touto schopnosti poprvé zraněn. Další důležitou novinkou je nové dělení kouzel do magických škol. Jednotlivé školy budou interagovat s množstvím nových karet. Nemusíte se ale bát, že by takových kouzel bylo moc málo. Vývojáři se totiž rozhodli toto dělení provést i retroaktivně, tj. že takto označí i spoustu starších zaklinadel. Poslední novinkou sady jsou legendární minioni, žoldáci, kteří sice sami o sobě nemají nějaké unikátní schopnosti, ale příběhy těchto postav nás budou provázet celým následujícím rokem.

Kromě představení nových karet z Forged in the Barrens ale nový update pozměňuje i sadu Core Set. Ta je ve hře již od samotného jejího vydání v roce 2014 a během let ztratila výrazně na síle. Aby tak vývojáři pomohli začátečníkům a vracejícím se hráčům, rozhodli se některé karty v ní posílit a přidat i některé nové, které dokážou konkurovat zvyšující se síle nových rozšíření. Pokud si chcete Hearthstone v jeho nové podobě vyzkoušet, neváhejte a stahujte zdarma z Google Play nebo z App Storu.