Zavřít reklamu

Do Game Passu pro Android míří nálož kultovních her

Plných sedmnáct kousků herní radosti.

12. 3. 2021     Zdroj

Evropská komise v pondělí konečně posvětila herní nákup minulého roku. Microsoft se tak může stát vlastníkem společnosti Zenimax, pod kterou mimo jiné spadá vydavatelství Bethesda. Teď tak americkému gigantovi spadlo do náručí množství velkých herních značek, které může nabízet přes své předplatné Game Pass. Microsoft dlouho neotálí a už dnes bychom se měli dočkat skutečné nálože nových her. Do předplatného dnes míří dvacet her od Bethesdy, přičemž sedmnáct z nich si budeme moci zahrát na telefonech s Androidem díky streamovací službě xCloud.

Seznam nově dostupných her na Androidu: Dishonored: Definitive Edition, Dishonored 2, Doom (1993), Doom II, Doom 3, Doom 64, Doom Eternal, The Elder Scrolls V: Skyrim, The Elder Scrolls Online, The Evil Within, Fallout 4, Fallout 76, Prey, RAGE 2, Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein: The Old Blood, Wolfenstein: Youngblood

Mezi novinkami najdeme jednu pecku vedle druhé. Nově si můžeme i na menších obrazovkách užít například letošní Doom Eternal, kreativní Prey nebo děsivý The Evil Within. Překvapivě dobrou zprávou pro hráče na mobilech je zpráva od šéfa Xboxu Phila Spencera. Ten se svěřil se skutečností, že většina budoucích her od Bethesdy vyjde pouze na platformy s Game Passem. Zatímco tak budete mít možnost si zahrát například další Elder Scrolls na vašem Androidu, na Playstationu či na Switchi se ho už možná nedočkáte.