Zavřít reklamu

Do Fortnite dorazí bláznivý taneční mód!

Fortnite nepřestává chrlit nový obsah a zasypávat tak hráče dalšími věcmi a novinkami.

2. 10. 2018     Zdroj

Jedna věc se Fortnite upřít nedá, a to fakt že titul je nesmírně populární. Nelze mu ale upřít ani to, že je také dosti podivný. Autoři z Epic Games dělají vše, proto aby měla hra přísun nových eventů a dalšího obsahu. A nebojí se jít za hranici šílenosti. Proto se už brzy dočkáme limitovaného módu. Ten se poveze na vlně Disco.

Ve Fortnite není o šílenosti nouze

Takzvané Disco Domination LTM se dostane do nevidět mezi hráče. O co půjde? O jakousi variaci na mód Domination (Dominace). V tomto případě se budou bránit taneční desky rozmístěné na mapě a body se budou dostávat za taneční kreace, které zde budou hráči provádět. Je to dost možné, že taneční kroky budou obohaceny o zcela nové pohyby.

Je možné, že již v dnešním updatu se tato možnost objeví, tak buďte připraveni a nečekejte na nic, abyste tuto možnost neprováhali. Tvůrci zatím nepotvrdili na jak dlouho bude mód ve hře dostupný. Společně s tímto updatem budou dostupné nové skiny a předměty.

Také nezapomínejte na to, že již začala 6. sezóna, která přinesla velké změny. Zejména v samotné hratelnosti, neboť zásadně proměnila mapu hry a přinesla spoustu nových skinů a nabídne i nová pravidla. Pro fanoušky Fortnite je to skvělá zpráva, neboť Epic chrlí nový obsah každou chvíli.