Zavřít reklamu

Do Česka zamířil Xiaomi Redmi Note 11. Prvních pár dní je ultra-levný

Komerční sdělení: Xiaomi Redmi Note 11 je tady. V Česku právě odstartovaly prodeje nové generace jednoho z nejprodávanějších smartphonů střední třídy. Pouze v prvních dnech je možné nový Redmi Note 11 pořídit se speciální slevou 800 Kč. K telefonu také získáte záruku na bezplatnou výměnu displeje a u Mobil Pohotovosti navíc ještě prodlouženou záruku na 3 roky zdarma. Redmi Note […]

18. 2. 2022    

Komerční sdělení: Xiaomi Redmi Note 11 je tady. V Česku právě odstartovaly prodeje nové generace jednoho z nejprodávanějších smartphonů střední třídy. Pouze v prvních dnech je možné nový Redmi Note 11 pořídit se speciální slevou 800 Kč. K telefonu také získáte záruku na bezplatnou výměnu displeje a u Mobil Pohotovosti navíc ještě prodlouženou záruku na 3 roky zdarma.

Redmi Note 11 v prvních dnech se slevou

Xiaomi je doslova králem střední třídy a právě řada Redmi Note je extrémně oblíbená. Pomyslnou korunu by měl udržet i nový Redmi Note 11, který láká na prvotřídní AMOLED displej s 90Hz obnovovací frekvencí, 5000mAh baterii s podporou 33W rychlonabíjení, procerosor Snapdragon 680 s dostatečným výkonem i pro hraní her, stereo reproduktory a především 50Mpx fotoaparát doplněný o ultraširokoúhlý objektiv, makro kamerku a bokeh snímač.

Redmi Note 11 si nicméně získá pozornost i atraktivní cenovkou, která je v prvních dnech prodeje ještě o 800 Kč nižší. Pouze do neděle 20. února pořídíte 4/64GB variantu za zaváděcí cenu 4 490 Kč (poté 5 290 Kč) a vyšší 4/128GB model vás vyjde jen na 4 990 Kč (poté 5 790 Kč). K telefonu automaticky získáte ještě půlroční záruku na výměnu displeje v případě jeho poškození. A Mobil Pohotovost vám na novinku dá zdarma prodlouženou 3letou záruku. Využít můžete i splátky bez jakéhokoli navýšení.

Čtveřice nových vysavačů Xiaomi

Kromě Note 11 pouští dnes Xiaomi do prodeje také čtveřici nových robotických vysavačů, které navazují na oblíbené předchůdce. Jmenovitě si od dnešního dne můžete pořídit novinky Mi Robot Vacuum-Mop 2Vacuum-Mop 2 LiteVacuum-Mop 2 Pro a Vacuum-Mop 2 Ultra. Jejich cena začíná už na 5 790 Kč.