Zavřít reklamu

Do Battlefieldu 5 dorazí konečně Battle Royale

Řežba se blíží.

21. 3. 2019    

Battlefield 5

Pamatujete si ještě na to, když EA při představení nového Battlefieldu 5 minulý rok řeklo tu magickou frázi “bude v něm Battle Royale režim”? Vsadím se, že určitě ano. Mnoho fanoušků této herní série totiž tato informace skutečně nadchla, jiné však naopak roznítila. A přávě Battle Royale do hry již brzy konečně dorazí. 

Přestože jsme o plánovaném příchodu tohoto módu věděli již dlouho, samotní vývojáři se nechali několikrát slyšet, že na jeho dokončení potřebují více času a tím pádem jej budou moci spustit až po vydání hry. A právě tato chvíle už 25. března nastane. Pokud tedy jste příznivci tohoto herního módu, začněte škrtat dny v kalendáři.  Na novinku se můžete navnadit v traileru níže.

Jak můžete sami vidět, mód vypadá skutečně zábavně a už nyní je naprosto jasné, že v něm nebude nouze o akci – ostatně, jak je u Battle Royale titulů běžné. Těžko však v tuto chvíli říci, zda si u hráčů získá oblibu, nebo jej naopak přejdou mávnutím rukou. Přeci jen, na trhu je velká spousta her tohoto typu a těžko tak říci, zda právě Battlefield nabídne v porovnání s nimi “něco navíc”. Nechme se však překvapit.