Zavřít reklamu

Dnes vychází Splinter Cell: Blacklist

Dnešním dnem se dostává do prodeje Splinter Cell: Blacklist.

23. 8. 2013    

Ubisoft oznamuje, že Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, poslední díl kultovní série Toma Clancyho, vychází již dnes pro Xbox 360, PlayStation 3, Wii U a PC. Jako smrtící operativec Sam Fisher dostanete nový příkaz dopadnout strůjce Blacklistu, plánu eskalujících teroristických útoků na oblasti amerického zájmu. Hru vyvinulo Ubisoft Toronto s podporou Ubisoft Montreal a Ubisoft Shanghai.

„Jako jedna z nejdůležitějších sérií navazuje Splinter Cell Blacklist na tradici neustálého vylepšování pomocí nového bohatého obsahu, úžasného příběhu a návratu proslulého multiplayer módu Spies vs. Mercs,“ říká Geoffroy Sardin, Chief Marketing & Sales Officerat Ubisoft. „Hra je jedním z nejabicióznějších projektů série, stojí za ní ohromné úsilí a dokáže vám poskytnout jeden z posledních velkých zážitků na konzole současné generace.“

Splinter Cell Blacklist přináší novodobý poutavý příběh, navrací se k základním prvkům série a představí nám nový level technických inovací a designu tak, aby vytvořil nejlepší Splinter Cell všech dob. Hra obsahuje mnoho úžasných single playerových kampaní, různých co-op misí a návrat k vynikajícímu multiplayer módu Spies vs. Mercs. Nejenže se tento populární špiónský mód navrací ke klascké akci 2 vs. 2, ale představuje také novou verzci Spies vs. Mercs Blacklist, která podporuje hru až v 8 hráčích v podobě soupeření 4 proti 4. Veškeré gameplay módy budou podporovány univerzálním systém ekonomiky a úprav, který hráčům umožní úpravu zážitků podle jejich potřeb.

Během celé hry budou mít sami hráči možnost volby vybírat si nejlepší cestu, jak se postavit nejrůznějším výzvám s pomocí využití širokého Smova arzenálu smrtících schopností a tréninku. Díky těmto schopnostem se můžete stát duchem a proklouznout kolem nepřátel nepozorovaně, nebo lovit kořist ze stínů jako panter, a nebo být útočníkem a připravit se na případné následky plynoucí z odhalení.

Bez ohledu na to, jakým způsobem Sam protivníky zneškodňuje, je vždy plně vybaven téměř neomezenými zdroji a novými technologiemi včetně Strategic Mission Interface, která umožňuje hráčům mít přehled o teroristických útocích v reálném čase.

 Hra také obsahuje celou řadu nových gadgets, klasické výzbroje a bojový styl „Killing in Motion“, který umožňuje hráčům zaútočit s chirurgickou přesností hromadně proti více nepřátelům jediným plynulým pohybem.