Zavřít reklamu

Dnes vychází Rayman Legends

Rayman Legends je od dneška v prodeji.

30. 8. 2013    

Ubisoft oznámil, že Rayman Legends, dlouho očekávaná hra od studia Ubisoft Montpellier, bude dostupná pro Wii U od Nintenda, Microsoft Xbox 360, Sony PlayStation 3 a Windows PC od 30. srpna.

V pokračování Rayman Origins si naši hrdinové dali sto let dlouhý spánek, který dovolil všem nočním můrám zamořit Glade of Dreams. Jakmile se Rayman vzbudí ze svého tajemného spánku musí se svým kamarádem vydat na nové dobrodružství, aby nastolil pořádek ve vesmíru. Během svého cestování mezi čtyřmi různými světy musí hráči porazit legendární nepřátele, aby zachránili Teenies od těchto zlých ničemů. Rayman Legends přináší rozsáhlou hru, která zahrnuje tradiční raymanovskou plošinovku i nové úrovně založené na rytmu doprovodné hudby. Cenami ověnčený tým  tvůrců, designérů a skladatelů se vrátil také s pokročilým UbiArt enginem, aby mohl nabídnout víceúrovňové herní elementy, vylepšený systém osvětlení a nové rendrování hry, které posílá předchozí grafiku z Raymana na další úroveň. V Rayman Legends se může do hry zapojit až pět hráčů. Pátý z nich si na sebe může vzít roli Murfyho, exkluzivně na Wii U GamePadu.

Na oslavu vydání, se mohou fanoušci nechat unést do světa hry v aplikaci Rayman Legends Beatbox, ve které si mohou užít hru ve dvou módech se skvělým soundtrackem ze hry.

“Legendary Mode” zahrnuje tři skladby z Rayman Legends. Každý z nich je rozdělený do šesti instrumentálních částí, které si můžete aktivovat nebo vypnout pro různé efekty. V “Creation Mode” si můžete vytvořit vlastní song z bohaté knihovny melodií a nástrojů – 5 kategorií nástrojů a až 6 zvuků na jednom nástroji – svůj výtvor ze světa Raymana pak můžete dokonce sdílet s přáteli.

Rayman Legends Beatbox je dostupný pro tablety s iOS6 a Android 4.0.3 a pro webové prohlížeče na www.raymangame.com/beatbox.