Zavřít reklamu

Dnes vychází Kinect Rush

Společnost Microsoft zahájila prodej nejočekávanějšího jarního titulu pro děti z dílny filmového studia Pixar. Tato herní novinka rozhýbe malé i velké a přináší s sebou spoustu zábavy až do vašeho obývacího pokoje. Potěšte své nejmenší a vstupte spolu s nimi do oblíbeného pohádkového světa. Hrdinové filmů stříbrného plátna jako jsou Auta, Příběh hraček, Úžasňákovi, Vzhůru […]

26. 3. 2012    

Společnost Microsoft zahájila prodej nejočekávanějšího jarního titulu pro děti z dílny filmového studia Pixar. Tato herní novinka rozhýbe malé i velké a přináší s sebou spoustu zábavy až do vašeho obývacího pokoje. Potěšte své nejmenší a vstupte spolu s nimi do oblíbeného pohádkového světa. Hrdinové filmů stříbrného plátna jako jsou Auta, Příběh hraček, Úžasňákovi, Vzhůru do oblak či Ratatouille vás provedou svěmi animovanými světy. Díky pohybovému ovladači Kinect pro Xbox 360 je to skutečně hračka. Skákejte, mávejte, létejte, házejte předměty či šplhejte, vše je dovoleno! Stačí připojit herní konzoli k vaší televizi a můžete začít.

Vytvořte si vlastní postavičku a vydejte se za dobrodružstvím do pařížských kuchyní či na závodní okruh. Po boku Bleska McQueena či kovboje Woodyho se proběhnete Pixar Parkem, protáhnete tělo a vychutnáte autentickou grafiku filmových předloh. Čeká na vás i nejeden nový příběh, který si tvůrci filmů schovali jen pro tuto hru. Ať už se stanete superhrdinou, závodním autem, kovbojem či roztomilou mluvící myškou, zábavu máte zaručenou. Vyzkoušejte si svou první filmovou roli a užijte si příjemně strávený čas s vašimi blízkými.