Zavřít reklamu

DLC screeny z MW3

Activision dnes oznámil první z 20 DLC balíčků, které tak budou postupně doplňovat Modern Warfare 3 po dobu devíti měsíců. DLC pack s názvem Liberation and Piazza vyjde 24. února. Jedná se o dvě multiplayerové mapy, které budou také zahrnuty do Survival módu. Odehravat se budou v Central parku a přímořské italské vesničce. Mapa Liberation […]

10. 1. 2012    

Activision dnes oznámil první z 20 DLC balíčků, které tak budou postupně doplňovat Modern Warfare 3 po dobu devíti měsíců. DLC pack s názvem Liberation and Piazza vyjde 24. února. Jedná se o dvě multiplayerové mapy, které budou také zahrnuty do Survival módu. Odehravat se budou v Central parku a přímořské italské vesničce. Mapa Liberation bude zaměřena hlavně na sniper guny, mě to osobně těší, protože sem dosud takovou mapu ve hře postrádal. Italská mapa je vyhrazena uzkým uličkám, ve kterých se dostaneme do těsného boje z blízka, takže očekávám plno hráčů s brokovnicema ( bohužel ).

Jako první DLC zamíři na Xbox Live, předtím než udeří PC a PS3, díky speciální smlouvě Microsoftu a to bylo slibů, že se začnou opět věnovat PC platformě. ! Screeny naleznete zde !