Zavřít reklamu

DLC Dead Money pro Fallout New Vegas na PC a PS3 již koncem měsíce

Časová exkluzivita na Xbox 360 končí a hráči dosud opomenutých platforem se prvního DLC dočkají již 22. února. Jestliže se obáváte, jestli lze DLC hrát i poté, co dokončíte příběh, tak se nemusíte obávat. Hra vám nabídne save z období před posledním úkolem. A o čem datadisk bude? Spolu se dvěma dalšími společníky se přesunete […]

4. 2. 2011    

Časová exkluzivita na Xbox 360 končí a hráči dosud opomenutých platforem se prvního DLC dočkají již 22. února.

Jestliže se obáváte, jestli lze DLC hrát i poté, co dokončíte příběh, tak se nemusíte obávat. Hra vám nabídne save z období před posledním úkolem.
A o čem datadisk bude? Spolu se dvěma dalšími společníky se přesunete do nové lokace Sierra Madre, což je kasíno, jenž lidé nestihli otevřít před atomovou válkou. Díky tomu je uvnitř takřka nedotčené a plné pokladů. Jediní přeživší v oblasti jsou takzvaní Ghost Peoples (ti budou zároveň i vaši nepřátelé), kteří se neustále musí pohybovat ve specialních prodiradiačních oblecích. Na vás a vašich společnících tedy je nalezení pokladů.
Jak Bethesda oznámila jedná se pouze o první DLC z mnoha a dočkat bychom se měli mnoha dalších. Cena bohužel zatím nebyla stanovena.