Zavřít reklamu

DICE A Battlefield 3 vás vtáhnou do boje – chystají vydání Premium Edition

Battlefield 3, veškerý prémiový obsah pro Battlefield 3 včetně všech pěti rozšíření a mnoho dalšího vyjde v jediné edici.

14. 8. 2012    

Bitva stále zuří, protože studio DICE společnosti Electronic Arts dnes představilo vrcholnou edici hry Battlefield 3 s názvem Battlefield 3 Premium Edition. Ta zahrnuje naprosto vše od základní hry Battlefield 3, přes speciální obsah (včetně všech pěti digitálních rozšíření) v rámci nabídky Battlefield 3 Premium, a tzv. Battlefield 3 Multiplayer Head-Start Kit, jehož prostřednictvím si nováčci v multiplayeru automaticky odemknou 15 různých zbraní, doplňků a vylepšení pro bojovou techniku. Battlefield 3 Premium Edition nabídne 25 map, více 70 zbraní a typů bojové techniky a desítky odemykatelných předmětů a vylepšení, což z ní činí ideální startovní sadu do nejlepší střílečky své generace. Při ceně $69.99 představuje Battlefield 3 Premium Edition bezkonkurečně nejvyšší hodnotu, hlavně při srovnání součtu cen jednotlivých částí obsahu, jejichž celková cena by takto výrazně přesáhla $100.

„Od premiéry Battlefieldu si hru zahrálo již více než 15 miliónů lidí na celém světě. Od vydání Battlefield 3 Premium Edition si slibujeme, že se naše komunita dále rozroste. Balík hromady skvělé herní zábavy za tuhle neuvěřitelnou cenu je ideální příležitostí k naskočení k nám na palubu a seznámení se s tím, jak je naše hra zábavná. Už teď se těšíme na další nové tváře na bojišti,“ uvedl Patrick Bach, výkonný producent titulu Battlefield 3.

Battlefield 3 Premium Edition obsahuje:

Battlefield 3: Patří mezi komerčně nejúspěšnější tituly v historii EA, když od svého vydání má na kontě již 15 miliónů prodaných kopií. Kritici jej vysoce hodnotí hlavně pro velmi atraktivně zpracovanou kampaň pro jednoho hráče, intenzivně probíhající kooperativní mise a doslova návykový multiplayer světové extratřídy. Také proto titul Battlefield 3 dosud získal na 130 cen z celého světa.

Členství Battlefield 3 Premium: Battlefield 3 Premium představuje speciální nabídku přednostního přístupu ke všem pěti balíčkům digitálních rozšíření Battlefield 3: Back to Karkand, Battlefield 3: Close Quarters, Battlefield 3: Armored Kill, Battlefield 3: End Game a nedávno nově oznámeného Battlefield 3: Aftermath. Tato tematická digitální rozšíření obohatí hru o velké množství nového obsahu, mj. dvacet map a zbraní či čtyři herní módy. Hráči rovněž získají nové kamufláže pro postavy vojáků a jejich zbraně, více možností vlastních úprav a další pokročilé funkce pro Battlefield 3.

Battlefield 3 Multiplayer Head-Start Kit: V rámci této sady si hráči automaticky odemknout 15 různých zbraní, doplňků a vylepšení pro bojovou techniku, které jim pomohou okamžitě naskočit do hry.

Battlefield 3 Premium Edition vyjde v Evropě 13. září 2012 ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360, počítačový zábavní systém PlayStation 3 a PC. Hráči na systému PlayStation 3 rovněž získají týden přednostního přístupu navíc ke zbývajícím digitálním rozšířením.