Zavřít reklamu

Devil May Cry 5 se ukazuje v nových dechberoucích záběrech

Devil May Cry 5 na sebe upozorňuje novými screeny a trailerem.

20. 9. 2018     Zdroj

Je tomu už 10 let od vydání Devil May Cry 4 na nějž by měl nejnovější titul navázat. Devil May Cry 5 má být velkolepým zakončením příběhu takzvaných synů Spardy. K titulu se vrací režisér Hideaki Itsuno a také velká část jeho původních spolupracovníků.

Devil May Cry 5 má být závěr série

Příběh se tak bude točit kolem Danteho a Nera, kteří se budou muset spojit v boji proti mocnostem zla, která nyní znatelně ohrožují celý náš svět. Trailer ukazuje, že se navrátí také postavy Lady a Trish. Na samém konci je pak tajemná postava, která je označována jako V. Což by měl být klíčový prvek pro samotný příběh. Capcom se i tak snaží, abychom zatím věděli co nejméně.

Nicméně trailer si již můžete pustit a společně s ním byly vypuštěny taky zcela nové screenshoty. Capcom také poskytl informace ohledně Deluxe Edition hry Devil May Cry 5. Zde se firma rozhodla propojit dvě populární značky navzájem. To znamená, že Nero dostane do výbavy Mega Buster, což je zbraň ze série Mega Man. Tak nějak pochybujeme, že by to bylo něco, co zrovna zaujme evropské publikum, ale budiž.

Devil May Cry 5 by dle plánu mělo dorazit příští rok, a to konkrétně 8. března na PC, PlayStation 4 a Xbox One.