Zavřít reklamu

Devil May Cry 5 láká na unikátní sběratelské edice. Jejich cena vám vyrazí dech

Rozbijte prasátka. Je tu nabídka, která se jen tak opakovat nebude.

22. 10. 2018    

Ačkoliv se v poslední době těší čím dál větší oblibě především digitální distribuce her, mezi hráči je stále dostatek milovníků klasických krabicových verzí či dokonce sběratelských edic, které nabízí krom hry i spoustu zajímavých bonusů ve formě předmětů s herní tématikou. Ty jsou zpravidla o několik set až tisíc korun dražší než standardní edice. Najdou se však i výjimky, který svou cenou bortí veškeré zaběhlé zvyklosti. Skvělým důkazem je Ultra Limited Edition hry Devil May Cry 5.

Pokud byste se pro pořízení této ultra edice rozhodli, museli byste si nachystat pořádný balík peněz. Její tvůrci k ní totiž přibalují rovnou kožené kabáty hlavních postav ze hry, čímž cena edice citelně bobtná. Za “nejlevnější” verzi kabátu (1. obrázek v galerii) totiž zaplatíte v přepočtu 116 tisíc korun. Pokud by vás tato na první pohled ne příliš zajímavá edice nezaujala, sáhnout můžete po kabátu o poznání honosnějším (2. místo v galerii). Na ten si ale budete muset připravit v přepočtu 145 tisíc korun, což je skutečně silný šálek kávy. Pořád vám to nestačí? Pak sáhněte po kabátu hlavního hrdiny Danteho (3. obrázek v galerii). Za ten totiž zaplatíte na 177 tisíc korun. 

Zdají se vám tyto ceny šílené? Nebojte, nám také. Na druhou stranu jsme si ale jistí, že si své majitele jistě najdou. Mnozí cosplayeři by totiž za podobné kostýmy zaplatili bez mrknutí oka i jednou tolik, jen aby se svým hrdinům podobali.