Zavřít reklamu

Detroit: Become Human má na kontě přes 2 miliony kusů

Detroit: Become Human prodal přes 2 miliony kopií.

13. 12. 2018     Zdroj

Ráno jsme informovali o tom, že Sony nehodlá zanevřít na singleplayerové hry a má k tomu dobré důvody. V letošním roce vyšlo pro PlayStation 4 několik velkých exkluzivit a všechny si vedly velmi dobře. U God of War víme, že má na kontě přes 5 milionů prodaných kopií a Spider-Man ještě nezveřejnil čísla, nicméně se prodával v počátku nejrychleji ze všech exkluzivit, jaké kdy pro PlayStation vyšly.

Detroit: Become Human si vedl velice dobře

Nyní k nám doputovala také čísla pro Detroit: Become Human. Tento titul zaujal svým příběhem a neuvěřitelnými možnostmi, jak jej ovlivnit. Jde o nejrychleji prodávaný titul studia Quantic Dream. A není divu, nám se hra v recenzi velmi líbila a nemohli jsme jinak než doporučit. Příběh tří androidů dokázal vzít za srdce a velmi kladným elementem byly i kompletní české titulky.

Quantic Dream má poněkud menší frekvenci vydávání svých titulů. Vždy jde ale o velmi silné hry a podle posledních zpráv se již pracuje na dalším titulu. David Cage rovněž hovořil o tom, že zvažuje možnost pokračování Detroitu. Uvidíme, co nás tedy čeká příště. Evidentně ale půjde o titul pro PlayStation 5.