Zavřít reklamu

Demo hry Bulletstorm již tento měsíc!

Společnosti People Can Fly, Epic Games a Electronic Arts oznámily datum vydání hratelné demoverze očekávané akční střílečky Bulletstorm, které je v Evropě stanoveno na 25. a 26. ledna 2011 pro Xbox 360 a PlayStation 3. Bulletstorm bude obsahovat tři herní módy: krvavou sci-fi kampaň pro jednoho hráče, multiplayerový mód Anarchy a unikátní mód Echo, v […]

16. 1. 2011    

Společnosti People Can Fly, Epic Games a Electronic Arts oznámily datum vydání hratelné demoverze očekávané akční střílečky Bulletstorm, které je v Evropě stanoveno na 25. a 26. ledna 2011 pro Xbox 360 a PlayStation 3.

Bulletstorm bude obsahovat tři herní módy: krvavou sci-fi kampaň pro jednoho hráče, multiplayerový mód Anarchy a unikátní mód Echo, v němž jsou sledovány a porovnávány výkony hráčů v průběhu jejich postupu jednotlivými lokacemi kampaně. Demo Bulletstorm nabídne část módu Echo, kde hráči v roli někdejšího velitele oddílu Dead Echo Graysona Hunta procházejí zřícenou budovou na kdysi rajsky krásné planetě Stygia. Musejí přitom využívat herní systém „Skillshot“, jehož podstatou je likvidace nepřátel co možná nejvynalézavějšími způsoby k získání maximálního počtu bodů.

Akční hra Bulletstorm se objeví na českém a slovenském trhu 25. února 2011 ve verzích pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3.