Zavřít reklamu

Demo fotbálku FIFA 19 si budeme moci vyzkoušet již příští týden

I letos si budeme moci otestovat FIFU „nanečisto“.

7. 9. 2018     Zdroj

Nemůžete se dočkat vydání nového ročníku veleoblíbené FIFY? Pak pro vás máme skvělou zprávu. EA nás totiž ani letos neochudí o demo, díky kterému si budeme moci čekání na příchod FIFY 19 zpříjemnit. Na PC, Xbox One a PlayStation 4 demo dorazí již ve čtvrtek 13. září – tedy za pouhých šest dní. Vydání samotné hry je pak naplánováno na 28. září.

Nové FIFĚ se v předobjednávkách velmi daří a zákazníci se na ní skutečně těší. Vypuštění demo verze navíc může tuto fotbalovou mánii ještě více rozdmýchat a už tak skvělé předobjednávky katapultovat do výšin. Vzhledem k ohlasům, které novou Fifu předchází, je to ale skutečně velmi pravděpodobné. Letošní ročník totiž opět posune laťku této hry o nějaký ten kousíček výše jako po stránce herní, tak i po stránce grafické.

Bohužel to, s jakými týmy si budeme moci v demu zahrát, je zahaleno tajemstvími. EA nám totiž tuto věc neprozradilo, takže se budeme muset nechat překvapit. Nicméně s ohledem na roky minulé se dá očekávat, že si i letos v demu kopneme za zvučná jména a kluby. Ostatně, právě na těch si gameplay otestujeme daleko lépe, než na mančaftech z Horní Dolní.

Krom oznámení data vydání pro demo se na YouTube kanále EA objevilo i vcelku vtipné video, které odhaluje rating některých hráčů ve FIFĚ. Objevuje s v něm skutečně spoustu zvučných jmen, takže pokud fotbal milujete, ujít byste si toto video též nechat neměli.