Zavřít reklamu

Death Stranding se připomnělo novým trailerem

Death Stranding oznamuje dalšího herce a prezentuje nového nepřítele!

24. 9. 2018     Zdroj

Hideo Kojima je mistrem, co se týče mystifikace fanoušků. Bohužel ani jeho poslední trailer, který pochází z Tokyo Game Show, toho neodhalil příliš. Stále zůstává více otázek než odpověď. Co nám tedy nový trailer na Death Stranding nabídl?

Odhalen další herec

Již nějakou dobu víme, že hra má být sci-fi akční záležitostí s otevřeným světem. Hlavní postavu Sama zde hraje herec Norman Reedus (Daryl z The Walking Dead). Nebude chybět ani hvězda seriálu Hannibal, a to Mads Mikkelsen či režisér Guillermo Del Toro. Během E3 traileru byly odhaleny dále i herečky Léa Seydoux a Lindsay Wagner.

Hlavní hrdina hry se jmenuje Sam Bridges. Nepochybujeme o tom, že jeho příjmení má odkazovat na fakt, že on je tím kdo má znovu spojit svět. Ostatně již bylo potvrzeno, že by to měla být hlavní myšlenka hry. Znovusjednocení světa však nebude snadné, to nám zatím dokazují všechna videa a kladou na Sama stále větší nároky, co se týče jeho přežití.

Nový trailer odhaluje, že ve hře si minimálně střihne roli i populární videoherní herec Troy Baker (Joel – The Last of Us, Talion – Middle Earth nová série). Uvidíme tedy, kdo bude posledním hercem či herečkou. Kojima totiž potvrdil při E3, že nás čekají ještě dvě odhalení ohledně castingu. Mysteriózní podívaná pokračuje a nový trailer je neobvykle krátký.

Death Stranding stále nemá datum vydání, doufejme, že tedy stihne příští rok. Hra vyjde exkluzivně pro PlayStation 4.