Zavřít reklamu

Dead Space 3 má datum vydání

Limitovaná edice Dead Space 3 nabídne Hi-tech kosmickou kombinézu a unikátní zbraně.

14. 8. 2012    

Přežít v mrazivých podmínkách při soubojích s gigantickými příšerami, lidskými nepřáteli a krvežíznivými nekromorfy nebude vůbec snadné, i když to tak možná na první pohled nevypadá! Hráči mohou postupovat samostatně, nebo (což může být pro mnohé dobrá zpráva) v boji proti zlu spojit síly až studio Visceral Games společnosti Electronic Arts vydá 8. února 2013 v Evropě Dead Space 3. Od tichých hlubin dalekého vesmíru, přes hřbitov opuštěných kosmických lodí až po kruté podmínky na ledem pokryté planetě posouvá Dead Space 3 akci, hrůzu a děs do nových neuvěřitelných výšin. Ve hře Dead Space 3 spočívá osud lidstva na bedrech inženýra Isaaca Clarka a jeho nového drsného parťáka Johna Carvera. Přežití je nyní obtížnější, než kdykoli předtím, ale studio Visceral Games dnes naštěstí současně oznámilo, že ti, kdo si předobjednají limitovanou edici Dead Space 3 u vybraných prodejců, budou mít výhodu v podobě dvou bonusových* kombinéz a zbraní od samého začátku hraní.

Limitovaná edice Dead Space 3 zajišťuje hráčům z první ruky přístup ke dvěma herním balíčkům „First Contact“ (První kontakt) a „Witness the Truth“ (Svědectví pravdy), z nichž každý obsahuje vyspělou kombinézu a novou smrtící zbraň. Tyto ručně sestrojené zbraně poslouží jako první předlohy pro milióny dalších variant, které si hráči budou moci vytvořit prostřednictvím zcela nového systému konstrukce zbraní do hry.

Balíček „First Contact“

  • Kombinéza First Contact: Tuto unikátní kombinézu EVA (Extra-Vehicular Activity; Aktivita mimo dopravní prostředek) vyvinuly SCAF (Sovereign Colonies Armed Forces; Ozbrojené síly Suverénních kolonií) pro nasazení proti „cizím entitám“. Má efektní zlatý povrch a poskytuje ochranu při dlouhodobém pobytu v otevřeném vesmíru. Je také silně pancéřovaná pro… blíže neurčené okolnosti. Vědci, kteří na jejím vývoji pracovali, jí dali přezdívku „First Contact“ (První kontakt).
  • Zbraň Negotiator: I když je v rámci SCAF technicky klasifikován jako „vědecký přístroj“, je zlatem pokrytý „Negotiator“ (Vyjednavač) vybaven překvapivě účinnými součástmi. Silně naddimenzovaný a v horní pozici umístěný paprskomet Tesla je schopen rozbít organismus o velikosti člověka na několik kusů jediným výstřelem. Vespod umístěná palná zbraň Linegun byla podle všeho přidána jen kvůli kapacitě přesného oddělování organických částí těl na velkou vzdálenost.

Balíček „Witness the Truth“

  • Kombinéza Witness: Tato tepelně izolovaná kombinéze byla ve výbavě oddílu SCAF pro hloubkový průzkum na planetě Tau Volantis s cílem vynést na povrch její temné tajemství. Ať už jeho členové našli hluboko pod vrstvou ledu cokoli, změnilo je to navždy. Když se po řadě týdnů opět objevili, byli od hlavy k patě pokryti zvláštními graffiti a tvrdili, že se stali „svědky pravdy“.
  • Zbraň Evangelizer: Jde o modifikovanou verzi standardní AL-2 ve výbavě legionářů Suverénních kolonií s vylepšenou útočnou puškou AL-2g v horní pozici a taktické brokovnice Emerson 2100 „Big Boy“ vespod. Přeživší příslušníci hlubinného týmu SCAF, neboli „svědkové“, jí začali říkat Evangelizer (Kazatel) a celou ji pokryli zvláštními symboly.

Dead Space 3, držitel 15 ocenění kritiků na veletrhu E3 2012, se znovu chystá zmrazit vaše srdce děsem a hrůzou v prostředí hlubokého vesmíru. Hra si vysloužila všeobecné uznání za ojedinělé zpracování hororového námětu s napínavou akcí a sužující atmosférou a zvuky. Hráči se vydají na napínavou cestu vesmírem, která je zavede na novou nehostinnou planetu Tau Volantis. Naštěstí tentokrát nejsou na vše sami. Díky plně integrovanému kooperativnímu módu systému „drop-in/drop-out“ mohou kdykoli hrát sami, nebo společně s kamarádem. Pokud se na misi s cílem zničit zlo jednou provždy vydají společně, mohou se těšit na rozvětvenější příběh, vedlejší mise a herní prvky, které se zpřístupní jen při hře za Johna Carvera.

Titul Dead Space 3 je vy vývoji pro počítačový zábavní systém PlayStation 3, videoherní a zábavní systém Xbox 360 a PC.