Zavřít reklamu

Days Gone nám brzy odhalí detaily ohledně příběhu

Days Gone slibuje velké věci z hlediska příběhové linky.

27. 9. 2018     Zdroj

Days Gone

Days Gone je jednou z her, která má velké ambice na to, aby se stala jednou z nejlepších exkluzivit pro PlayStation 4. Její vydání bylo nakonec stanoveno na jaro příštího roku, a to rovnou do kritického data 22. února. V ten den totiž kromě toho vychází také Metro Exodus, Crackdown 3 a Anthem. Nicméně je tu prý něco o čem nám vývojáři ještě neřekli.

Days Gone je mnohem víc, než jen zabíjení zombií

Nyní to potvrdil John Garvin, který pro studio Bend připravuje scénáře a příběh. Ten tvrdí, že nám studio ještě zdaleka nic neukázalo, co se týče příběhu a nemáme tedy doufat jen v to, že bychom pouze likvidovali zombie. Jak se totiž zdá, tak příběh má být jedním z klíčových bodů celé hry a měli bychom se o něm více dozvědět v nejbližší době.

Ostatně víme, že Sony příběhy umí. Ukázal to nedávný Spider-Man a pár měsíců před ním také Detroit: Become Human a God of War. Dále Gavin poukázal na to, že je velký rozdíl v tom, mít klasické zombie a pak infikované. Oni chtějí mít ve hře zejména infikované, což jim dává jiné možnosti.

Oproti Walking Dead, kde už jsou zombie velmi dlouho po smrti, tak tato monstra, která jsou nazvaná Freakers potřebují jíst, spát a pít. Ačkoliv už to nejsou lidé, tak mají své normální potřeby. Vnímají také denní a noční cyklus. Pokud je prý hráč bude sledovat, tak má možnost zjistit, kam konkrétně chodí žrát či se napít.

Více detailů o příběhu má být k dispozici již brzy. Days Gone pak dorazí 22. února 2019 pro PlayStation 4.