Zavřít reklamu

Datum vydání Dungeon Siege 3

Společnost Square Enix Ltd., vydavatel interaktivních zábavních produktů SQUARE ENIX v Evropě a v dalších PAL regionech, dnes oznámila, že hra DUNGEON SIEGE III bude v Evropě a dalších PAL regionech v prodeji od 27. května 2011. K dispozici bude také exkluzivní limitovaná edice k předobjednání. Zbrusu nové pokračování klasické série akčních RPG, které vyvíjí […]

11. 2. 2011    

Společnost Square Enix Ltd., vydavatel interaktivních zábavních produktů SQUARE ENIX v Evropě a v dalších PAL regionech, dnes oznámila, že hra DUNGEON SIEGE III bude v Evropě a dalších PAL regionech v prodeji od 27. května 2011. K dispozici bude také exkluzivní limitovaná edice k předobjednání. Zbrusu nové pokračování klasické série akčních RPG, které vyvíjí společnost Obsidian Entertainment, navíc zažije svůj debut na HD videoherních konzolích. V letošním květnu si hráči tuto dlouho očekávanou kapitolu ze světa DUNGEON SIEGE vychutnají na počítačovém zábavním systému PlayStation 3, videoherním a zábavním systému Xbox 360 od Microsoftu a na Windows PC.

V DUNGEON SIEGE III budou hráči moci převzít roli jednoho ze čtyř legionářů v bortícím se království Ehb a bojovat za čest svých padlých druhů. Atmosféra konfliktu je setrvalá a rozhodnutí mohou mít trvalé následky, což hráčům dovolí stanovit, jak celý příběh dopadne. Bojovat lze jako osamělý hrdina, nebo po boku až tří přátel, přičemž propracovaná umělá inteligence hráčům v módu kooperativního multiplayeru umožní plynule vstupovat do bitvy a zase ji opouštět bez toho, aby došlo k přerušení akce nebo ovlivnění kampaně.

V PAL regionech bude k dispozici exkluzivní balíček limitované edice Dungeon Siege III k předobjednání, který přinese čtyři unikátní předměty do hry, jež půjde aktivovat v den vydání. Ty rozšíří a zvýší schopnosti vaší postavy, takže se jí království Ehb bude snáze prozkoumávat.

„V DUNGEON SIEGE III zprostředkujeme bohatý svět a atmosféru Ehbu zcela novému publiku,“ prohlásil Ned Browning, brand manager společnosti Square Enix. „Hloubka příběhu a široká nabídka postav a tříd s sebou hráče strhne na úžasnou cestu, ať už v singleplayeru, nebo během hraní s až třemi přáteli online.“