Zavřít reklamu

Das Keyboard spouští prodej nové série klávesnic Q-Series

Nové smart klávesnice od společnost Das Keyboard.

12. 9. 2018     Zdroj

Das Keyboard

Společnost Das Keyboard dnes představila budoucnost mechanických klávesnic, a to dlouho očekávanou revoluční modelovou řadou Q-Series. Ta slibuje zvýšení produktivity tím, že umožní uživatelům streamování informací z internetu přímo do zapnuté klávesnice.

Modely Das Keyboard 5Q a X50Q jsou inaugurační klávesnice řady Q. Obě verze s evropskými rozloženími (DE, UK a NO) budou dostupné v Evropě u předních prodejců za výrobcem doporučenou cenu 249€ a 199€.

Model 5Q je takzvaný cloud-enabled, využívá otevřené API a disponuje podsvícenými RGB mechanickými klávesami. Touto kombinací pomáhá zvýšit produktivitu díky oslňujícímu výkonu a nejrychlejším komponentům na trhu. Model X50Q byl speciálně navržen pro hráče a profesionály.

Jednou ze skutečně zajímavých věcí je, že každá klávesnice z řady Q-Series povoluje svému uživateli barevně kódovat různé klávesy. To znamená, že pokud například někdo napíše nějaký tweet, padne branka ve fotbale, změní se předpověď počasí nebo akciové hodnoty, uživatelovi se zobrazí výstraha v přednastavené podobě.

Klávesnice jsou nadále vybaveny zcela novými switchi s názvem Gamma Zulu. Ty jsou k dispozici výhradně pro modely od společnosti Das Keyboard a jejich výrobu zaobstará jedno z nejznámějších jmen, Omron.

Cena a dostupnost

Všechny modely jsou již nyní dostupné u předních autorizovaných prodejců za 249€ a 199€.