Zavřít reklamu

Další úlovek pro Epic Games: V jeho obchodě vyjde exkluzivně nový Ghost Recon

Epic hlásí další fenomén ve svém obchodě.

14. 5. 2019     Zdroj

Byli jste při vzniku Epic Storu přesvědčeni o tom, že s ním studio stojící za Fortnite nemá šanci na prosazení se? Nejste sami. Tyto názory totiž sdílelo obrovské množství hráčů po celém světě. Epic však vede svůj Store více než dobře a to hlavně díky skvělým podmínkám, které vývojářům nabízí. Ti se tak díky nim rádi Epicu upíší a své hry na distribuují exkluzivně přes něj. A že se nejedná o žádné “béčkové” tituly. V tomto obchodě jste si totiž  mohli zakoupit třeba i Tom Clancy’s The Division 2. Další TOP titul je do něj navíc na cestě. 

Před pár dny jsme se dočkali odhalení Ghost Recon: Breakpoint. Pokud jste si na něj již brousili zuby s tím, že jej stáhnete ze Steamu, máte smůlu. I tuto hru totiž pro sebe ulovil Epic Store, který má s Ubisoftem uzavřené dlouhodobé partnerství a to hodlá evidentně dodržet. 

Získání Ubisoftu coby partnera může být pro Epic Store do budoucna naprosto klíčovým faktorem. Tato společnost totiž stojí například i za fenomenálním Assassin’s Creed sérií, kterou zbožňují miliony hráčů po celém světě. Obrovské oblibě se pak těší třeba i Far Cry, jehož dalšího dílu bychom se též mohli dočkat poměrně brzy. Pokud by se tedy Ubisoft rozhodl dát i tyto dvě hry do obchodu Epicu, je naprosto jasné, že by jej přiblížil obrovskému množství nových hráčů, kteří by mu později mohli být věrnější než třeba právě Steamu. Nechme se však překvapit, jak celá zápletka nakonec dopadne.