Zavřít reklamu

Další ochutnávka z blížícího se Anthemu je tu

Máte rádi gameplaye? Pak si nenechte ten z Anthemu ujít.

14. 1. 2019    

Jestli se dají vývojáři z BioWare za něco skutečně pochválit, je to odvaha, s jakou světu prezentují blížící se Anthem. Od toho se sice očekává, že bude skutečnou peckou, která nechá zapomenout na zpackaný Mass Effect: Andromeda od stejného studia, nicméně tuny záběrů ze hry a trailerů jsou skoro až zarážející. Moc často se totiž s takto intenzivní propagací nesetkáváme. To ale naštěstí ničemu nevadí, ba naopak.

Videa, která se na YouTube objevují, jen potvrzují slova vývojářů z E3 a podobných akcí. Těšit se tak můžeme na perfektní akci v naprosto nádherném prostředí džungle, se kterou zápolíte pomocí nejmodernějších technologií v čele s obleky Javelin. Ani ten vás však před monstry, které se po džungli prohání, neochrání zcela stoprocentně. Ostatně, podívejte se na další gameplay video sami.

Tak co, jak na vás Anthem působí? Přiznám se, že na nás náramně. I přestože vypadá jako Mass Effect v novém kabátku, bude dle našeho názoru skutečně kvalitní a s Andromedou nesrovnatelný. Tyto předpovědi si budeme ostatně moci alespoň částečně potvrdit již za zhruba dva týdny, kdy na PC a konzole dorazí demo verze. Samotná hra se pak objeví o pár týdnů později.