Zavřít reklamu

Další nálož novinek z chystaného Red Dead Redemption 2 je tu. Máme se skutečně na co těšit

Blíží se skutečná pecka. Jste připraveni?

21. 9. 2018     Zdroj

S blížícím se vydání kovbojky Red Dead Redemption 2 vyplouvají na povrch další a další zajímavé informace, které nás čím dál víc na tuto dlouho očekávanou herní pecku navnazují. V předešlých dnech jsme se tak dozvěděli pár detailů o městech či o tom, že si hru užijeme i z pohledu první osoby, který mnohé hráče baví stále daleko více, než klasická third-person akce. A s velmi zajímavými prvky ze hry přicházíme i dnes.

Jednou z nejpozoruhodnějších informací, které vypluly na povrch, je rozhodně skutečnost, že se herní postavy budou muset oblékat podle počasí, ve kterém se zrovna nachází. Hlavní hrdina hry pak bude mít čas od času hlad, který budete muset samozřejmě zahnat jídlem. Jak si jej obstaráte je ale už jen a jen na vás. Ale pozor. Pokud dopřejete Arthurovi jídla dostatek jídla, může vám solidně “nakynout”. Naopak, pokud bude hladovět, zhubne. Ani jeden z těchto případů ale nebude zrovna ideální. Pokud bude postava tlustá, zhorší se její vytrvalost. Pokud naopak hubená, zhorší se její síla a další atributy, které mohou být hladověním ovlivněny. Celkově tak bude hra svým způsobem připomínat staré dobré GTA. 

Tomu se hra ale nebude podobat jen kvůli oblečení či hladu, ale i díky množství aktivit, které bude možné v rozlehlém světě dělat. Užít si tak budete moci například i lov a následné opracování těla zvířete včetně stažení z kůže. Na tělech zvířat a nepřátel pak naleznete samozřejmě otvory po kulkách, kterými je provrtáte a usmrtíte. 

Že vývojáři z Rockstaru myslí i na ty nejmenší detaily dokazuje fakt, že si ve hře budete moci zakoupit i noviny. Ty budou po celou dobu hry aktualizované a vy se v nich budete dozvídat o aktuálním dění ve světě kolem vás.

Díky těmto detailům vypadá hra čím dál lépe a my se již nemůžeme dočkat 26. října, až konečně dorazí na naše konzole a počítače. Už nyní je totiž jasné, že je skutečně o co stát. Rockstarům se totiž opět podařil mistrovský kousek, za který jej bude mnoho lidí milovat.