Zavřít reklamu

Další Metal Gear Solid na obzoru? Nebo jde jen o fámu?

Dočkáme se dalšího Metal Gear Solid? Dvorní dabéři hlavních postav to vysvětlují.

23. 10. 2018     Zdroj

Metal Gear

V posledních dnech se na internetu začaly rojit spekulace o tom, že se chystá oznámení něčeho, co souvisí se sérií Metal Gear Solid. Fanoušci pochopitelně zbystřili, ale je třeba brát v potaz, že jakýkoliv další titul už bude bez účasti hlavního tvůrce. Hideo Kojima aktuálně pracuje na nové exkluzivitě pro Sony s názvem Death Stranding.

David Hayter ani Robin Atkin Downes nemají nejlepší zprávy

Je vcelku jasné, že značka je ve videoherním světě velmi známou a není tedy divu, že se Konami bude snažit najít způsob, jak by ji mohla zase přivést zpět. Ostatně už to společnost udělala začátkem roku a my tvrdě litovali. Metal Gear Survive dělal populárnímu univerzu hlavně ostudu

K celé kauze okolo údajného dalšího dílu se vyjádřil David Hayter a Robin Atkin Downes. Hayter byl dvorním dabérem Solida Snakea a Naked Snakea. Bohužel v pátém díle jej trochu nešetrně nahradil Kiefer Sutherland. Downes pak daboval Kazuhiru Millera.

Hayter se vyjádřil vcelku jasně. Dle něj šlo v případě dabování Solida Snakea o jednu z nejlepších prací, jakou kdy měl. Vždy to prý bylo dobrodružství podílet se na další hře z univerza Metal Gear. Velmi si pochvaluje práci s vedoucím zvuku Krisem Zimmermanem. Dodal, že mu tato práce trochu chybí. Hayter je kromě toho znám také tím, že píše scénáře k hollywoodským filmům.

Downes na to reagoval tak, že by rád znovu s Davidem spolupracoval, ale momentálně nemůže potvrdit, že by k něčemu takovému teď došlo nebo by mělo dojít. Údajně mu spousta lidí píše na Twitteru o tom, že by chtěli další titul a jak to s ním vypadá. On pro ně ale nemá jasnou odpověď, neboť zatím žádná nabídka nepřišla.

Zatím se tedy na dalším díle nepracuje anebo je tu možnost, že oba herci nebudou využiti. Prozatím se ale musíme spokojit s tím, že v nejbližší době se nic nechystá.