Zavřít reklamu

Další kapitolu Destiny 2 uvidíme během příštího týdne. Očekává se nový datadisk

Za týden se pravděpodobně dočkáme odhalení nového datadisku k Destiny 2.

2. 6. 2020     Zdroj

Destiny-2-Official-Reveal-Art

„Lootovací“ střílečka Destiny 2 není ani zdaleka u svého konce. Vývojáři ze studia Bungie oznámili, že během příštího týdne uvidíme odhalení další kapitoly a zároveň i nového battle passu. Z krátkého teaseru, který omylem unikl na Instagramu, můžeme vidět Eris Morn. Ta se snaží dostat přes mrazivou krajinu Europy, tedy měsíce planety Jupiter. I těchto pár sekund odhalilo poměrně dost věcí.

Výskyt Eris Morn ukazuje, že další kapitola Destiny bude mnohem temnější a snad se konečně o této postavě dozvíme více informací. Ve světě Destiny se pohybuje v podstatě od začátku, ale vždy byla spíše v ústranní a je kolem ní plno záhad. Navíc to vypadá, že se jedná o teaser k datadisku. Měsíc Europa se totiž v současné verzi Destiny 2 nenachází a je velmi nepravděpodobné, že by se kompletní lokace přidávala jen v rámci jedenácté sezóny battle passu.

Přímo Bungie samozřejmě mlčí a odkazuje pouze na datum 9. června, kdy se dočkáme kompletního odhalení. Jedinou výjimkou jsou speciální hádanky. Nejedná se však o nic jednoduchého, zapojuje se do nich celá komunita kolem Destiny a rozluštění trvá i několik týdnů. Naposledy například hráči nalezli tajemné audio soubory, na jejichž rozluštění se stále čeká. Načasování však naznačuje, že nahrávky budou spojené právě s novým datadiskem.