Zavřít reklamu

Další díl série Zaklínač by nemusel mít číslovku

Zaklínač 4 by nemusel nutně nést ve svém názvu číslovku. Potvrzují to tvůrci.

13. 7. 2018     Zdroj

Witcher 3

CD Projekt RED se možná nyní tváří, jako kdyby další díl Zaklínače již neměl vzniknout. Nicméně je téměř všem jasné, že se na dalším díle nejspíše pracuje. Ostatně celá série má na kontě více než 33 milionů prodaných kopií. To není zanedbatelné číslo. Zaklínač je fenomén a jeho hry pomohly i původnímu autorovi knížek, aby se zvýšila jejich popularita.

Zaklínač 4 možná ne(přijde)

Aktuálně víme, že CD Projekt RED připravuje titul Cyberpunk 2077. Ten zatím nemá datum vydání, ale je jasné, že studio nepracuje pouze na tomto titulu. Ostatně to naznačuje samotné studio. Adam Kiciński se vyjádřil, že potenciální čtvrtý díl by ani nemusel mít v názvu číslovku.

Je to dáno tím, že původní tři díly byly od samého začátku koncipované jako trilogie. Tím se uzavřel příběh Geralta z Rivie, ale není vyloučeno, že by se dala vyprávět i další dobrodružství ze stejného světa. CD Projekt však dodává, že aktuálně o budoucnosti Zaklínače nemůže více mluvit, dle jejich slov je maximální zaměření na titul Cyberpunk 2077 a teprve po něm se zřejmě hráči dozví, co dalšího se na ně chystá.

Aktuálně se také v rámci streamovací služby Netflix připravuje seriál Zaklínač. Ten by měl přivést známé postavy na naše obrazovky. Zatím se toho o něm příliš neví a hovoří se o tom, že bude uveden v roce 2019.