Zavřít reklamu

Cyberpunku 2077 už podle CD Projektu žádné další odklady nehrozí

Po internetu se začala šířit zpráva o dalším odkladu.

11. 11. 2020     Zdroj

V pondělí začala na internetu kolovat zpráva, že by se mohl Cyberpunk 2077 dočkat dalšího odkladu. Tentokrát by se očekáváné RPG mělo odložit až na příští rok. Tuto zvěst prý šířil leaker, kterému se v minulosti podařilo úspěšně odhalit množství zákulisních informací, píše server Inverse, jeho identitu ale neodhaluje. Na rychle se šířící drb rychle zareagovali vývojáři z CD Projektu, kteří vystrašené hráče ujistili, že snad nejočekávanější hra letošního roku se už odkládat opravdu nebude.

Mluvčí CD Projektu uvedl, že normálně nepodložené zvěsti nekomentují, ale tentokrát udělají výjimku. Spekulace o odkladu se zřejmě začali šířit po úpravě různých marketingových materiálů na hru. Podle zástupce studia ale šlo o rutinní update, který v současnosti na oficiálních kanálech CD Projektu potvrzuje, že se Cyberpunku konečně dočkáme na začátku prosince.

Cyberpunk 2077 sužují odklady celý rok. Hra měla původně vyjít už 16. dubna, díky třem posunutím data vydání se ji dočkáme ale až 10. prosince. Poslední odklad způsobily problémy s optimalizací na staré konzole, specifiky základní verze Playstation 4 a Xbox One. Cyberpunk 2077 vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One. Na verze na next-gen konzole se dočkáme někdy během příštího roku, kdy dorazí i mohutně vylepšená verze další hry vývojáře, Zaklínače 3.