Zavřít reklamu

Cyberpunk 2077 se ukáže na letošní E3

Jedna z nejočekávanějších her poslední doby je zase o něco blíž.

28. 2. 2019     Zdroj

Cyberpunk

Cyberpunk 2077 je bezpochyby jednou z nejočekávanějších her následujících měsíců či let. Vzhledem k tomu, jak velkolepě o ní CD Projekt Red mluví, se však příliš není čemu divit. Hra by totiž měla být propracovaná do těch nejmenších detailů, díky čemuž by měla hráče dokonale pohltit. Bohužel však nikdo netuší, kdy si ji konečně budeme moci zahrát. Své fanoušky však CD Projekt Red na svém Twitteru v tomto ohledu alespoň částečně potěšil. 

Vývojáři se na oficiálním Twitteru hry pochlubili, že se svým Cyberpunkem určitě dorazí na letošní E3. V tuto chvíli sice bohužel nevíme, v jakém stádiu hra bude, avšak už to, že se s ní chtějí vývojáři pochlubit, je jistě dobrá zpráva, která značí, že vývoj pokračuje dobře a cíl se pomalu ale jistě blíží. 

Cyberpunk by mohl z představení pokroku na E3 ve finále mnoho vytěžit. Mnohé herní společnosti totiž v posledních letech tento herní veletrh vynechávají, díky čemuž by se mohla Cyberpunku věnovat daleko větší pozornost médií a hráčů. Jak už jsem však psal v úvodním odstavci, o tu by zřejmě nouze nebyla ani tak. Cyberpunk je totiž pro mnohé hráče obrovským lákadlem, na které čekají jako na smilování. Snad se tedy CD Projektu Red podařilo s hrou pořádně hnout a oznámí nám v ideálním případě i datum jejího vydání.