Zavřít reklamu

Cyberpunk 2077 bude mírně podobný ikonickému GTA

Jedna z nejočekávanějších her posledních let se blíží.

29. 6. 2020     Zdroj

Cyberpunk

O chystaném Cyberpunku 2077 se prakticky od jeho oznámení mluví jako o jedné z nejočekávanějších nebo chcete-li nejrevolučnějších her této dekády a to i přesto, že si jej ještě žádný běžný smrtelník nemohl vyzkoušet. To proto, že je hra stále ve vývoji a jak se zdá, ještě dobrého čtvrt roku bude. Velkolepá prohlášení vývojářů však vzbuzují v hráčích velká očekávání, která ukojí zřejmě až první testy hraní. V těch si zřejmě přijde na své opravdu každý.

Milujete herní styl GTA – tedy styl, kdy můžete víceméně volně běhat po mapě a dělat si takřka cokoliv, co je vám zrovna po chuti? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Jeden z vývojářů Cyberpunku totiž prozradil, že i takto jde hra hrát, pokud budou hráči chtít. A co víc, aby byla hra co možná nejzábavnější i v tomto režimu, budou si hráči moci přizpůsobit svou postavu tak, aby přesně tomuto stylu vyhovovala. Zkrátka a dobře – každý si přijde na své. 

Nezbývá než doufat, že obří očekávání dopadnou za pár měsíců na úrodnou herní půdu a ta se podaří očekávání naplnit. Z dosavadních záběrů ze hry či screenshotů k tomu má CD Projekt Red, který na titulu pracuje, nakročeno více než dobře.