Zavřít reklamu

Crysis 3 je v plánu, ale …

Studio Crytek momentálně dokončuje svou sci-fi střílečku Crysis 2, kterou není nutné příliš představovat. První díl nadělal v herním světě pořádný humbuk a ohledně druhého by to mělo být obdobné. Ostatně i demoverze hry je již pro některé venku, a tak si hru mohou vyzkoušet na vlastní triko (konzoli). Nicméně Cevat Yerli ze studia tvrdí, […]

26. 1. 2011    

Studio Crytek momentálně dokončuje svou sci-fi střílečku Crysis 2, kterou není nutné příliš představovat. První díl nadělal v herním světě pořádný humbuk a ohledně druhého by to mělo být obdobné. Ostatně i demoverze hry je již pro některé venku, a tak si hru mohou vyzkoušet na vlastní triko (konzoli).

Nicméně Cevat Yerli ze studia tvrdí, že studio již má připravený námět k třetímu Crysis a rádi by jej udělali. Co je však důležité, tak to budou prodeje druhého dílu. Pokud se jej neprodá dostatečné množství studio značku buďto ukončí a nebo na delší dobu uloží k ledu. Co se týče prodejů prvního dílu, nebyla to žádná sláva. Crytek plánuje udeřit i v jiných žánrech a momentálně připravuje multiplayerový Warface a xboxové Kingdoms.

Crysis 2 vyjde 25. března pro PC, PS3 a Xbox 360.