Zavřít reklamu

Crysis 2 v češtině pro všechny platformy!

Při příležitosti dnešního trailerového nášupu z Crysis 2 bychom rádi zdůraznili, že tato očekávaná futuristická akce bude k dispozici s českými titulky, a to na všech platformách. Crysis 2 se tak zařadí mezi hrstku herních titulů, které se mohou pochlubit českou lokalizací i ve verzích pro PlayStation 3 a Xbox 360! Příběh Crysis 2 uvrhne […]

16. 2. 2011    

Při příležitosti dnešního trailerového nášupu z Crysis 2 bychom rádi zdůraznili, že tato očekávaná futuristická akce bude k dispozici s českými titulky, a to na všech platformách. Crysis 2 se tak zařadí mezi hrstku herních titulů, které se mohou pochlubit českou lokalizací i ve verzích pro PlayStation 3 a Xbox 360!

Příběh Crysis 2 uvrhne hráče do zdevastovaného New Yorku, jehož obyvatelé z posledních sil čelí nemilosrdnému útoku mimozemšťanů. Hráči získají nadlidské schopnosti díky speciálnímu Nano obleku, který si hlavní hrdina oblékne a stane se tak nejdůležitější zbraní při záchraně celého lidského pokolení. Hra běží na revolučním enginu CryENGINE 3 vytvořeným vývojáři z týmu CryTek přímo pro potřeby Crysis 2.

Crysis 2 vychází již 25. března 2011 pro PC, PlayStation 3 a Xbox 360.