Zavřít reklamu

Crash Team Racing Nitro-Fueled nabídne i spoustu nového

Crash Team Racing Nitro-Fueled nebude jen obyčejnou předělávkou.

12. 12. 2018     Zdroj

Crash - Kart 2

Na The Game Awards byl oznámen titul Crash Team Racing Nitro-Fueled. To samozřejmě potěšilo miliony fanoušků po celém světě. Už předělávka původních tří titulů ze série byla vskutku výborná a v příštím roce se dočkáme další předělávky.

Bláznivý vačnatec Crash nabídne novinky

Crash Team Racing Nitro-Fueled ale nebude jen pouhou předělávkou. Kupříkladu Spyro se dočkal pouze pár drobností, kdy byl upraven interface a trochu se změnilo i ovládání. Nový obsah však nepřinesl. Kolekce Crashe přinesla nově jeden z nedokončených levelů. Dle všeho nás závodní titulu oblaží novým obsahem.

Je také faktem, že na dnešní měřítka by hra mohla být poměrně krátkou záležitostí, a tak budou muset tvůrci vytvořit i nový obsah. Mělo by dojít na zcela nové tratě a motokáry. Je pochopitelně logické, že studio Beenox se bude snažit nabídnout hráčům také neokoukané věci. To potěší zejména fanoušky originálu, kteří se tak mohou těšit na nové výzvy.

Nebude chybět také online závodění nebo dokonce split-screen až pro čtyři hráče. Crash Team Racing Nitro-Fueled vyjde pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch 21. června 2019. PC verze zatím není oznámena.