Zavřít reklamu

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy se možná dočkají i PC hráči

Podívá se remasterovaný Crash na počítač nebo Switch? Možná ano!

5. 2. 2018    

V roce 2017 proběhly spekulace o tom, zda remasterovaný Crash přibude i na platformu PC. Podle nových informací se možná Crash podívá na počítač již v tomto roce. Podle Maxa Arguileho, licenčního manažera GB Eye, licencované společnosti v Evropě, bude Crash Bandicoot N. Sane Trilogy propuštěn na PC později v tomto roce.

„Nová hra byla obrovským úspěchem v maloobchodě. V příštím roce to bude širší (Switch a PC) a v roce 2019 bude další hra“.

V tomto okamžiku nic více nezjistíme, protože společnost Activision nezveřejnila žádné další podrobnosti. V případě, že jste si nebyli vědomi, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy je platformová kompilace vyvinutá společností Vicarious Visions a vydávaná společností Activision. Hra je sbírka remasterů prvních tří titulů série Crash Bandicoot, která se objevila výhradně na PS4.

Upozorňuji, že tento článek nehlásí příchod úspěšné série na PC, ale je to pouze tvrzení. Předpokládáme, že verze Switch a PC pro Crash Bandicoot N. Sane Trilogy budou oznámeny v příštích několika měsících, takže zůstaňte naladění!