Zavřít reklamu

Cory Barlog měl možnost vidět Death Stranding. Prý jde o klíčový titul

Death Stranding nám prý vyrazí dech.

18. 12. 2018     Zdroj

Death

Cory Barlog nebyl až tak známou osobností mezi hráči, až do letošního roku. Díky titulu God of War u kterého řídil celý vývoj se dostal do všeobecného podvědomí. Hra si odnesla hromady cen v různých anketách a na TGA 2018 byla dokonce vyhlášena hrou roku. Nyní Cory potvrdil, že viděl uzavřenou prezentaci z Death Stranding. Dle něj tato hra představuje milník v herním odvětví.

Death Stranding je prý úchvatná záležitost

Že Sony udělala geniální tah, když najala Hidea Kojimu a celé jeho studio pod sebe, není pochyb. Kojima Productions tvoří pro Sony exkluzivní titul s názvem Death Stranding, který vyjde pro PlayStation 4. Rozhodně lze říci, že titul je hodně zvláštní. Z trailerů se dá pouze odhadovat o čem by mohl být. Předevčírem tomu bylo přesně 3 roky, co se Kojima osamostatnil a následně začal vyvíjet pro Sony. Díky tomu se konala i uzavřená prezentace hry.

Cory Barlog se prý těší, až bude hra venku a všichni uvidí, co Kojima dokázal. Vše nasvědčuje tomu, že by titul mohl vyjít v první polovině příštího roku. Nedávno i Conan O´Brien potvrdil, že Death Stranding bude pro herní průmysl velkou událostí.