Zavřít reklamu

Colorful představuje novou operační paměť iGame s frekvencí až 3200 MHz

Operační paměť typu DDR4, která uspokojí nejednoho hráče.

29. 9. 2018     Zdroj

Colorful iGame

Společnost Colorful, která je známá především na asijském trhu, a to díky svým grafickým kartám, dnes oznámila herní paměť RAM. Ta se zařadí pod značku iGame, což je portfólio hardwaru určeného především pro hráče. Paměť disponuje dnešním herním standardem, což je rychlost o frekvenci 3200 MHz a osvětlení systémem RGB diod.

Jedno z nejhezčích překvapení na tomto paměťovém modulu je fakt, že plně podporuje software Asus Aura Sync pro své diody. Tudíž můžeme sesynchronizovat osvětlení veškeré HW výbavy počítače. Za tento krok od společnosti Colorful budou hráči ještě dlouho děkovat.

Společnost taktéž uvedla, že design paměti iGame DDR4 navrhovala tak, aby byla dokonale sladěna s ostatními produkty řady iGame. Rozvaděč tepla je v takzvaném agresivním herním designu a nese na sobě logo iGame. Samotný rozvaděč by měl poskytnout perfektně stabilní chlazení.

Paměť bude na trhu pouze v jedné variantě, a to s kapacitou 8 GB. Tudíž se jedná o naprosto běžnou operační paměť z kategorie těch trošku výkonnějších.

Cena a dostupnost

Bohužel dosud nebyly zveřejněny jakékoliv informace ohledně ceny a globální dostupnosti.