Zavřít reklamu

Co přinese standardní edice NBA 2K19?

Společnost 2K potvrdila, že na obalu hry NBA 2K19 bude Giannis Antetokounmpo.

3. 7. 2018     Zdroj

Společnost 2K oznamuje, že letošní standardní edice NBA 2K19 představí na přebalu hry dvojnásobného NBA All-Star hráče za Milwaukee Bucks – Giannise Antetokounmpa, který si díky svým neuvěřitelným atletickým schopnostem vysloužil přezdívku „Greek Freak“. Na přebalu hry se dále objeví fráze mající pro Giannise silný osobní význam, a to včetně hesel jako je “Father’s Legacy”, “Fear the Deer”, “Phenom” a samozřejmě “Athens”, vzdávající úctu jeho rodnému městu.

Nyní už víme, kdo bude na obalu hry

Antetokounmpo, který začínal jako prodejce hodinek v aténských ulicích, si dokázal velmi rychle získat NBA fanoušky, a to především díky svým ohromujícím dovednostem a nefalšované povaze. Bez obtíží také dokázal získat respekt svých spoluhráčů, získat několik hráčských ocenění a navždy se tak zapsat do historie NBA.

Hra NBA 2K19 vychází kromě standardní edice také ve speciální limitované edici Anniversary Edition, která navíc nabídne exkluzivní digitální a fyzický obsah.

Stejně jako v předchozích ročnících nebude chybět rozsáhlý postup kariérou, sbírání úspěchů a mnoho dalšího. Autoři chystají pro letošek o něco vypiplanější kontaktní souboje. Nebude chybět ani vyšperkovanější grafické podání a ani vylepšená fyzika samotného basketbalového míče. Pravdou je, že 2K v tomto ohledu nemá výraznou konkurenci a jen sem tam se objevil někdo, kdo by společnost vyzval na souboj v rámci obhajoby trůnu, nejlepší basketbalové hry.

Hráči, kteří si předobjednají standardní edici NBA 2K19, získají jako bonus následující digitální předměty:

  • 5,000 Virtuální měny
  • 10 MyTEAM balíčků
  • karta Giannis Antetokounmpo Sapphire MyTEAM

Hra NBA 2K19 vychází 11. 9. 2018 pro PlayStation 4 a Xbox One.