Zavřít reklamu

Co nového jsme se dozvěděli o titulu Battlefield 5?

Battlefield 5 představuje další detaily a chystá se pomalu k vydání.

26. 9. 2018     Zdroj

Battlefield

Akční střílečka z druhé světové války Battlefield 5 bude nakonec vydána koncem listopadu. Zřejmě autoři nechtěli jít do přímé konfrontace s novým Call of Duty, což se jim příliš nedivíme. Oficiálně však potřebovali čas na doladění titulu. Aktuálně nám byly odhaleny nové informace o tom, na co se můžeme v titulu těšit.

Battlefield 5 odhaluje detaily ohledně multiplayeru

DICE nyní odhalilo nové detaily o třídě Assault a dalších bojových rolích. Nicméně budou pro každou profesi dvě varianty boje. Na samém začátku bude možné si zvolit jen základní a postupným hraním se vám odemkne i alternativní přístup. To znamená, že pak bude na hráči, aby si vybral, který styl vlastně chce hrát.

Velký vliv na bojiště by měly mít i povětrnostní podmínky. Ty mají být proměnlivé a hráčům značně znesnadňovat boje. Očekáváme však, že bude možné v nastavení daného serveru zvolit, zda mají být povětrnostní vlivy silní či menší. David Sirland se studia DICE, který má na starosti multiplayerovou část prozradil, že po vydání hry se připravuje opravdu hodně dodatečného obsahu. V tuto chvíli ale o něm nebude mluvit, protože více detailů bude přiblíženo až s datem vydání hry. Zřejmě autoři nechtějí před konkurencí nic oznamovat.

To se plánuje již na 20. listopadu. Titul vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.