Zavřít reklamu

Co nám nabídne multiplayer v megahitu The Last of Us: Part II?

Akční hra The Last of Us: Part II je jedním z nejočekávanějších titulů vůbec. Nyní se objevily zvěsti o multiplayeru.

4. 1. 2019     Zdroj

TGA

Naughty Dog aktuálně pracuje na pokračování svého megahitu The Last of Us. Zatím je druhý díl opředen velkou řadou tajemství, neboť jsme z něho zatím viděli pouze jeden gameplay a pár videí. Víme, že hlavní postavou bude Ellie a počítáme s tím, že nás autoři v mnohém překvapí. Aktuálně začalo studio hledat pomoc v oblasti vývoje multiplayeru.

The Last of Us: Part II nabídne rozsáhlý multiplayer

Co nám multiplayer přinese? Studio vypsalo inzerát na někoho, kdo by dokázal vytvářet multiplayerové prvky a prostředí včetně všeho co s tím souvisí. Podle inzerátu nebude chybět rozsáhlejší podpora úpravy postav. Tu můžeme znát už z Uncharted 4: A Thief’s End. Titul nabízel poměrně zajímavou multiplayerovou výzvu a popravdě The Last of Us: Part II svou tématikou může nabídnout mnohem více.

S největší pravděpodobností se vrátí systém frakcí, který slavil v prvním díle poměrně velký úspěch, ale nebylo ani zdaleka jednoduché jej dohrát. Ve druhém díle nebude chybět ani online obchod, kde bude možné za herní měnu si nakoupit nové skiny a možnosti do hry.