Zavřít reklamu

Čím nás zaujal pořad Partička?

Ano, náš web se zajímá převážně o herní sekci. Nicméně bychom vám rádi krátce popsali, proč pravidelně sledujeme v pondělní večery pořad Partička. Ten se soustředí hlavně na to, jak kvalitně a přitom jednoduše člověka pobavit. V českých luzích a hájích je zábavných (myšleno skutečně zábavných, nikoliv sty Bubo Bubo) asi jako platiny na celém […]

2. 12. 2011    

Ano, náš web se zajímá převážně o herní sekci. Nicméně bychom vám rádi krátce popsali, proč pravidelně sledujeme v pondělní večery pořad Partička. Ten se soustředí hlavně na to, jak kvalitně a přitom jednoduše člověka pobavit. V českých luzích a hájích je zábavných (myšleno skutečně zábavných, nikoliv sty Bubo Bubo) asi jako platiny na celém světě. Proto je Partička jakýmsi průlomovým zpěstřením. Pravda slovenská vznikla již před delší dobou, nicméně v naší zemičce zaznamenává tento pořad fenomenální úspěch teprve v posledních týdnech.

Aby se dnes člověk u televizoru skutečně nasmál, musí si pustit buďto seriál Teorie velkého, Jak jsem poznal vaši matku a nebo Dva a půl chlapa. Jinak se mu těžko dostane dobré zábavy. České kousky poté vedle toho vypadají nadmíru trapně. Kupříkladu nováký Comeback, primácké Bubo Bubo a další podobně debilní zábavy. Velmi dobrý krok tedy bylo od Primy zařadit do vysílaní pořad Partička. Zde se v hlavní roli objevuje Richard Genzer, Michal Suchánek, Ondřel Sokol a Igor Chmela. Pánům Genzerovi a Suchánkovi se konečně podařilo najít své zábavní equilibrium, neboť po mnoha nezdarech v jiných show (Jsi chytřejší než páťák?) už to vypadalo, že nemají čím překvapit.

Nicméně po několika shlédnutých dílech musíme konstatovat, že se u pořadu bavíme. Zábava je neustále, jelikož je zde taky dobře odvedena práce střihu, což nedává člověku čas se nudit. Celkový princip pořadu je výborně navržen, herci totiž nikdy dopředu neví, co vlastně budou předvádět. Vše ale vytahují výkony aktérů, zejména Ondřeje Sokola, který je schopen se brilantně chopit jakékoliv role.

Proto tedy doporučujeme každé pondělí pustit televizní kanál stanice Prima a vychutnat si nejlepší český zábavní pořad.

Pro veškeré aktuality a dění okolo pořadu, doporučujeme sledovat Facebookové stránky pořadu Partička!