Zavřít reklamu

Chystaný Anthem se ukazuje v dalším úchvatném traileru

Jedna z nejočekávanějších her roku klepe na dveře. Nalaďte se na ní parádním trailerem.

7. 1. 2019    

Do vydání dlouho očekávané hry Anthem zbývá posledních několik týdnů a natěšenost fanoušků tohoto typu her strmě roste. BieWare si je spolu s EA této skutečnosti moc dobře vědomé a snaží se svým fanouškům čekání na hru alespoň mírně zpříjemnit. Na světlo světa tak vypustilo u příležitosti veletrhu CES další úchvatný trailer, který ukazuje mnohá zákoutí parádního světa Anthemu. 

Videoukázka tentokrát pochází z počítačové verze hry, která by měla vypadat o poznání lépe než verze pro konzole. Abyste si však hru užili naplno, je samozřejmě potřeba vlastnit pořádně nadupaný počítač

Jak můžete na videu vidět, grafika hry je skutečně vynikající. Ať už se jedná o boj na zemi či prohánění se ve vzduchu díky oblekům Javelin, zrak vás bude při každé aktivitě přecházet. Přesto se však nedokážu ubránit dojmu, že se jedná jen o pořádně nablýskaný Mass Effect v novém kabátku. To by však na škodu rozhodně nebylo. Série Mass Effect je totiž stále mezi hráči velmi oblíbená a až na díl Andromeda se k ní mnozí z nich včetně mě rádi vrací. Kdyby si tedy Anthem uzurpoval část kouzla této legendární hry pro sebe, na škodu by to rozhodně nebylo.