Zavřít reklamu

Chystaný Anthem se ukázal v dalším úchvatném traileru

Anthem, nebo chcete-li Mass Effect v novém kabátku se blíží.

10. 12. 2018    

Anthem

Na konci minulého týdne se v rámci TGA ukázal v novém traileru chystaný počin z dílny Bioware, parádně vypadající Anthem. Ačkoliv bychom se měli jeho plné verze dočkat již 22. února, kdy jen naplánováno jeho vydání na konzole a PC, mnoho detailních informací o hře stále nemáme. Nový trailer nám však dovolí alespoň částečně nahlédnout pod její pokličku.

Přestože je trailer poměrně krátký, odhaluje poměrně zajímavé skutečnosti. Prohlédnout si v něm totiž můžeme pravděpodobně hlavního záporáka celé hry, proti kterému budeme pravděpodobně bojovat. Krom něj nám ale budou stát v cestě i různá monstra, která vypadají i v novém traileru skutečně skvěle zpracovaná. My se však budeme moci spolehnout na své obleky Javelin, které nám dodají určitou míru superschopností. Díky nim budeme moci v nehostinném světě, který je pokryt z velké části hustou džunglí, přežít.

Anthem vypadá tedy podle trailerů skutečně perfektně a na jeho hraní se osobně velmi těším. Přesto se však nedokážu zbavit dojmu, že se jedná „pouze“ o Mass Effect v jiném kabátku. To ale Bioware, potažmo EA rozhodně za zlé nemám. Tuto herní sérii totiž skutečně miluji a krom Andromedy, kterou jsem po pár hodinách vypnul, se ke každému jejímu dílu velmi rád vracím. Snad tedy budu moci napsat podobné řádky i příští rok touto dobou, kdy již bude Anthem nějaký ten pátek na trhu.