Zavřít reklamu

Chystá DICE Battlefield 2143?

Ač si to švédské studio DICE a EA nikdy nepřiznali, Battlefield 2142 byl, alespoň co do očekávání propadák. Nemastnou, neslanou hratelnost obohatili nepříliš dobře propracované prostředí daleké budoucnosti, jenž příliš nesedlo ani hráčům, ani kritiků. Proto také mnoho fanoušků překvapilo a zaujalo zvláštní sdělení na jedné z map nového DLC Back To Karkand. Na jedné […]

19. 12. 2011    

Ač si to švédské studio DICE a EA nikdy nepřiznali, Battlefield 2142 byl, alespoň co do očekávání propadák. Nemastnou, neslanou hratelnost obohatili nepříliš dobře propracované prostředí daleké budoucnosti, jenž příliš nesedlo ani hráčům, ani kritiků.

Proto také mnoho fanoušků překvapilo a zaujalo zvláštní sdělení na jedné z map nového DLC Back To Karkand. Na jedné z beden ve Wake Island se totiž skví zvláštní číslo 2143 a bystré hráče, kteří pamatují i podobné odhalení u Battlefield 2: Armored Fury ihned napadlo, že by se DICE mohlo k několik let starému konceptu vrátit, a pokusit se napravit svou reputaci dnes již přece jen žádanějším tématem futuristických bojů.