Zavřít reklamu

Cherry oznamuje novou bezdrátovou myš MW8

Nová bezdrátová myš za €50 od společnosti Cherry.

18. 9. 2018     Zdroj

Cherry MW8

Společnost Cherry, která je především známa díky svým mechanickým snímačům pro klávesnice, dnes oznámila model s názvem MW8 Advanced Wireless Mouse. Ta bude připojitelná přes rozhraní bluetooth nebo skrz USB přijímač s frekvencí 2,4 GHz. Společně s výborným optickým senzorem se stane ideálním flexibilním řešením.

Tento nový produkt se stane vlajkovou lodí společnosti, především díky kombinaci nadčasového designu a použitím nejmodernějších technologií. Elegantní povrch je tvořen kartáčovaným hliníkem, který přináší co největší kvalitu zpracování a gumovými podložkami, které zajistí perfektní uchopení z obou stran.

Hlavní chloubou myši je však její optický senzor. U toho společnost ručí za perfektní funkčnost na téměř jakémkoliv povrchu, a to i včetně skla. Jeho DPI může být přepínáno mezi hodnotami 600, 1000, 1600 a 3200, čímž zajistí dokonalé použití i na 4K monitorech.

Mezi další intuitivní funkci určitě patří možnost připojení s až dvěma zařízeními. A to díky přepínači na spodní straně myši. Tím pádem je uživatel schopen mít myš připojenou k PC i notebooku najednou, k jednomu pomocí bluetooth 4.0 a k druhému díky USB přijímači.

O výdrž se postará lithiová baterie s kapacitou 550 mAh, přičemž myš vydrží na jedno nabití až 70 dní a nabíjí se skrz rozhraní USB.

Cena a dostupnost

Vypuštění myši Cherry MW8 Advanced se očekává na konec září. Měla by být dostupná téměř u všech autorizovaných prodejců za 50€ (±1 273 Kč).