Zavřít reklamu

České RPG Dex jde na Kickstarter

RPG Dex od českého studia Dreadlocks míří na Kickstarter.

12. 11. 2013    

České RPG Dex se představuje novým videem a míří na Kickstarter!

Praha, Česká republika, 12. listopadu 2013 – Český tým Dreadlocks spouští mezinárodní Kickstarterovou kampaň pro kyberpunkové 2D RPG Dex. Její součástí je i řada nových informací, obrázků a nový gameplay trailer.

České herní studio Dreadlocks dnes spustilo mezinárodní Kickstarterovou kampaň k projektu kyberpunkového akčního RPG Dex. Spolu s tímto oznámením je dispozici nový trailer, který ukazuje celkovou atmosféru a některé herní prvky – mimo jiné například zpracování kyberprostoru.

Kyberprostor – přesněji řečeno augmentovaná realita v rámci hry – doprovází veškeré herní lokace a umožňuje řešit herní problémy hackerským stylem. Nejedná se tedy o samostatnou hackovací minihru, ale plnohodnotnou herní rovinu. Přepadení nepřátelskou skupinou tak lze řešit jak přestřelkou, tak vyřazením implantátů nepřátel, přetížením elektronických systémů a podobně.

Vydání hry je ohlášeno na červen 2014, přičemž prostřednictvím Kickstarteru lze získat raný přístup do testovacích verzí hry.

V průběhu následujících třiceti dnů je možné na projekt přispět, podpořit vývoj hry (a případná následující rozšíření při vybrání vyšší než základní částky) a zároveň si hru předobjednat, případně získat některé ze zajímavých odměn, které autoři nabízejí – například postavičku ve hře podle vlastní fotky nebo grafitti/tag na zdi v některé z herních lokací.  

Kickstarterová kampaň hry Dex: http://www.kickstarter.com/projects/dreadlocks/1088741310?token=59cf118c

Dex na Steam Greenlight: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=194346841

Screenshoty ke stažení: http://dex-rpg.com/press/

Web: http://dex.dreadlocks.cz/