Zavřít reklamu

Čerstvý únik odhalil přesný design Xboxu One S bez mechaniky

Nová verze Xboxu One S se blíží.

15. 4. 2019     Zdroj

O tom, že Microsoft chystá novou verzi Xboxu One S “okleštěnou” o optickou mechaniku, se šušká již pěkných pár měsíců. Doposud však nebylo příliš jasno v tom, kdy bychom se jej konečně mohli dočkat a kolik bude stát. Na tyto otázky však nyní odpověděl web WinFuture a co víc, přinesl i pár uniklých snímků, které odhalují jeho přesný design. 

Pokud jste čekali, že se Microsoft na upraveném Xboxu One S designově vydovádí, musíme vás zklamat. Jediná designová změna u této konzole je totiž odstranění černého výřezu mechaniky z její levé části. Vše ostatní však zůstává alespoň dle uniklých snímků zachovalé. 

Co se hardwarových specifikací týče, v Xboxu by měl být 1TB disk, na který bude možné nainstalovat velké množství her. Ten bude navíc samozřejmě možné rozšířit o další externí úložiště, jako je tomu i nyní. Dle dostupných informací by měl být Xbox prodáván v balíčku hned se třemi hrami – konkrétně Minecraftem, Sea of Thieves a Forza Horizon 3. 

Co se týče spuštění prodejů, těch bychom se měli v Evropě dočkat údajně již 7. května. Představení si pak Microsoft měl naplánovat již na zítřek – tedy 16. duben. Cena novinky by se měla pohybovat kolem 230 euro, tedy asi  6200 korun. Zda tomu tak však bude či nikoliv si budeme muset samozřejmě ještě počkat.