Zavřít reklamu

Ceny Samsungů i Xiaomi spadly, novoroční výprodej je srazil na minimum

Komerční sdělení

3. 1. 2024    

Povánoční výprodej je jednou z nejlepších příležitostí, jak levně koupit nový smartphone, chytré hodinky nebo nejrůznější příslušenství. Mobil Pohotovost aktuálně vyprodává více než tisícovku produktů a u vybraných kousků tak najdeme nejnižší ceny letošního roku. Ke všem níže zmíněným telefonům získáte exkluzivně navíc ještě 3letou záruku zcela zdarma.

Zajímavých kousků je hned několik. Hitem je ale bezesporu Motorola Edge 40, která teď vychází na pouhých 7 399 Kč (běžně 8 990 Kč). Na tak nízkou cenu se dostanete jedině u Mobil Pohotovosti, kde je telefon zlevněný a ještě si jeho cenu můžete snížit díky výkupnímu bonusu tisíc korun. Získáte přitom smartphone s prvotřídním 144Hz OLED displejem, 50Mpx fotoaparátem, nejvyšší možnou voděodolností IP68 a také ultra-rychlým 68W nabíjením.

Ještě levnější než doposud jsou ale například i telefony od Xiaomi a Samsungu. Cena velmi oblíbeného Xiaomi 13T klesla díky slevě a bonusu na bezkonkurenčních 9 990 Kč. Ze Samsungů koupíte za ještě o kus lepší cenu nejnadupanější vlajkovku Galaxy S23 Ultra, extra výhodný je ale nyní Galaxy S23+, který pořídíte až o 11 tisíc levněji.

To stejné platí ale i pro stále populární iPhone 11. Ten totiž ve 128GB verzi pořídíte u Mobil Pohotovosti už za 11 490 Kč, což je zdaleka nejnižší cena na trhu. A navrch ještě získáte prodlouženou záruku na 3 roky zdarma.

Nejlepší telefony ve výprodeji: