Zavřít reklamu

Ceny elektrokoloběžek klesají. Pořiďte si tu svou o tisíce korun levněji

Komerční sdělení

27. 6. 2020    

Elektrické koloběžky jsou stále na vzestupu. V poslední době se ale stávají pro zákazníky čím dál dostupnější, protože jejich ceny klesají. To je i případ elektrokoloběžek Eljet, které má Mobil Pohotovost momentálně zlevněné o tisíce korun. Pokud jste tedy nad nákupem elektrické koloběžky uvažovali, nyní je ideální doba.

Eljet Track T2

Track T2 od Eljet je ideální pro ty, kteří chtějí kvalitní a vkusnou koloběžku za málo peněz. I navzdory nízké ceně nabízí maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 30 km, výkon motoru 250 W, vyšší nosnost 120 kg a dokonce i LED displej na řídítkách. Samozřejmostí jsou pak světla, zvonek, chytrý zámek, propojení se smartphonem i skládací mechanismus. Na Mobil Pohotovosti je Eljet Track T2 ve slevě za 7 990 Kč (původně 9 999 korun), což je momentálně nejnižší cena na trhu.

Eljet Track T3

Model Track T3 se může pochlubit stejnými parametry jako výše zmíněná koloběžka Track T2. Má však o poznání větší baterii, takže nabízí úctyhodný dojezd až 40 km. I přesto si však zachovala stejnou hmotnost – 12 kg. Eljet Track T3 teď vychází na 9 990 Kč (původně 12 999 korun).

Eljet Cruiser Premium

Jestliže se chcete prohánět rychlostí až 30 km/h, mít pod nohama motor s výkonem 350 W a přepínat mezi třemi rychlostními stupni, pak je pro vás ideální elektrokoloběžka Eljet Cruiser Premium. Ta se kromě výše zmíněný benefitů může pochlubit ještě displejem na řídítkách, světlem, klaksonem, bluetooth, teleskopicky nastavitelnou výškou, hmotností pouze 11 kg a s tím související nižší nosností 100 kg. Cruiser Premium momentálně představuje vůbec nejvýhodnější koupi, protože na Mobil Pohotovosti je k mání jen za 7 990 Kč (původně 11 999 korun), což je zdaleka nejnižší cena.