Zavřít reklamu

Cenega má nyní v distribuci i tituly od THQ

Společnost Cenega má nyní ve svém repertoáru i tituly od THQ.

8. 8. 2012    

Společnost Cenega s radostí oznamuje, že podepsala smlouvu s THQ, v rámci níž se s okamžitou platností stává distributorem herního portfolia THQ pro území Polska, České republiky a Slovenska.

THQ® Inc je přední celosvětový vývojář a vydavatel interaktivního softwaru, v jehož portfoliu se nachází řada slavných značek, jako jsou Darksiders®, Company of Heroes®, interaktivní produkty ze světa Warhammer® 40k či série Saints Row®.

CENEGA (CENtral European GAmes) je přední společnost na poli distribuce her pro PC a konzole, jež se specializuje na lokalizaci, propagaci, prodej a distribuci her na všechny platformy ve střední Evropě. Cenega je součástí mezinárodní skupiny 1C.

„Společnost Cenega Group má bohaté zkušenosti s marketingem a prodejem videoher na území Polska, České republiky a Slovenska.  Velice se těšíme na vzájemnou spolupráci, jejímž cílem je přinášet produkty THQ na tyto trhy,“ prohlásila Annie Sullivan, výkonná ředitelka exportu a rozvoje evropského trhu ze společnosti THQ.

„Spolupráce s THQ je dalším důležitým krokem ve vývoji Cenega Group. Jsme hrdí, že další velký vydavatel projevil důvěru v naše schopnosti a zkušenosti a svěřil nám distribuci svých titulů,“ řekl Marek Chyrzyński, výkonný ředitel Cenega Poland.

Partnerství bude zahájeno vydáním hry Darksiders II pro Playstation 3 a Xbox 360, která se na pultech obchodů objeví 21. srpna.

Hra Darksiders II bude CENEGOU v Česku vydána v následujících edicích:

  • Verze pro zábavní počítačový systém PlayStation ®3 a videoherní a zábavní systém Xbox 360 ® od společnosti Microsoft budou k dispozici ve dvou verzích – standardní a rozšířené limitované edici.
  • Pro zanícené fanoušky této série bude k dispozici i kusově VELMI výrazně omezená sběratelská edice

Obsah limitované edice:

  • K dispozici pro všechny platformy.
  • Unikátní kód pro DLC „Argulova hrobka“ (dostupné 30 dní po vydání), jehož obsahem budou dvě zbrusu nová podzemí.

Obsah sběratelské edice:

  • Limitovaná edice hry Darksiders II
  • Replika masky Smrti
  • Artbook
  • Digitální soundtrack ke stažení
  • DLC „Stín smrti“ (unikátní sada zbroje a zbraní)