Zavřít reklamu

CD Projekt RED vydává velkou expanzi pro Gwent. Nechybí desítky nových karet a řada vylepšení

Fanoušci karetní hry Gwent se dočkali nového datadisku s mnoha novinkami.

30. 6. 2020     Zdroj

gwent master mirror

Včera v noci skončila první Journey sezóna v karetní hře Gwent a ihned na to si vývojáři z CD Projekt RED připravili vydání nové verze hry 7.0, která přináší novou expanzi s názvem Master Mirror. Jedná se celkově o pátý datadisk do této oblíbené karetní hry, která je dostupná nejen na PC ale i na mobilní zařízení.

Nová expanze s názvem Master Mirror byla představena dříve tento měsíc. Obsahuje celkem 70 nových karet a poprvé se do Gwentu dostávají karty, které se během bitvy vylepšují. Dostalo se i na celou řadu nových mechanik, se kterými se značně rozšíří taktické možnosti balíčků.

Po instalaci si můžete všimnout mírného redesignu hlavního menu, kde například naleznete nově rychlé informace o rankedech v jednotlivých sezonách a stejně tak byla vylepšena čitelnost textů. Potěší i nové popisky k jednotlivým režimům, což určitě potěší nové hráče, kteří tak ihned budou vědět, do čeho se chystají. Samotný datadisk je k dispozici zdarma, karty se dají kupovat za herní měnu. Pokud však nechcete čekat, tak se dají koupit i za reálné peníze.